VDU menų galerija „101“

Elvinos Baužaitės knygos „Aš ir tu – tas pats žmogus“ pristatymas

Elvina Baužaitė gimė Kaune 1991 m. 2009 m. su pagyrimu baigė Kauno „Atžalyno" vidurinę mokyklą. Šiuo metu autorė studijuoja Vytauto Didžiojo universitete Lietuvių filologiją bei Menotyrą.

Elvina dar yra tik 20-ties, tačiau jau išleidusi net keturis kūrybinius rinkinius. „Aš ir tu – tas pats žmogus“ – tai ketvirtoji knygelė. Čia galima rasti pasvarstymų apie teatro paskirtį, meninių pajautų aptarimus, gyvenimo, meilės prasmės paieškas. Be to, joje nemažai poetinių impresionistinių miniatiūrų apie akimirkos svarbą, spalvų, kvapų pasaulį, skonio, lytėjimo pojūčius, įsijautimą į įvairias būsenas, per kurias realizuojami slapčiausi troškimai ir svajonės. Pavargę nuo besitęsiančių klajonių ir ieškojimų, galime trumpam užsukti į jaukiame senamiestyje esančią šokoladinę ir, iki smulkmenų ištyrinėję aplinką bei joje esančius daiktus, pasimėgauti juodojo šokolado aromatu bei skoniu.
 
Į šios knygelės pristatymą „Galerijoje 101“ birželio 6 d. (trečiadienį) 16 val. autorė kviečia visus, norinčius panirti į gaiviu vasaros pietų vėju dvelkiančią jausmų jūrą.