VDU menų galerija „101“

Galerijos 3 metų gimtadienis

Kovo 17 d. VDU menų galerija „101“ švęs savo trečiąjį gimtadienį ir kvies visus savo lankytojus į neformalų gimtadienio vakarą, kuriame bus galima pademonstruoti talentą ir atmintį, ir, svarbiausia, gauti gimtadienio dovaną!
 
„VDU menų galerija „101“ kitų universitetų galerijų kontekste išsiskiria tuo, kad ji ne tik eksponuoja dailės parodas – čia vyksta įvairūs renginiai, pristatantys kiną, teatrą, šokį, literatūrą, istoriją ir kitas sritis. Galerijoje organizuojami susitikimai su menininkais, diskusijos, viešos paskaitos, skatinančios tarpdisciplininę meno ir kultūros interpretaciją. Be to, nuo praėjusių metų į galerijos veiklą aktyviai įsijungė nemažas savanorių būrys. Prisidėdami prie galerijos veiklos, jie kartu ir mokosi eksponuoti parodas, rašyti pranešimus spaudai, rengti interviu su menininkais ir t. t. Manau, tai – vienas sėkmingiausių galerijos projektų“, – teigė VDU menų galerijos „101“ projektų koordinatorė Daiva Citvarienė.
 
Menų galerijos gimtadienio šventė prasidės 17 val. Menų virtuvėje vyks kūrybinės dirbtuvės, kuriose visi galės pasidaryti po asmeninę segę su galerijos „101“ atributika. Anot Daivos Citvarienės, ženkliukai bus gaminami iš labai paparastų medžiagų – odos ir kartono. „Šios dirbtuvės, kurias rengia viena iš galerijos savanorių Sandra Gailiūnaitė, bus puiki galimybė jų dalyviams pasigaminti originalų aksesuarą, o kartu – skleisti žinią apie savo universiteto galeriją“, – pasakojo Menų galerijos projektų koordinatorė.
 
18 val. 30 min. galerijoje startuos intelektualinis žaidimas – viktorina, kurioje bus užduodami klausimai, susiję su trejų metų galerijos veikla. Žaidimo dalyviai turės progą prisiminti čia eksponuotas parodas, įvykusius renginius, apsilankiusius menininkus bei jų kūrinius. Sėkmingiausiai pasirodžiusi komanda gaus geriausio lankytojo apdovanojimą.