VDU menų galerija „101“

MENŲ VIRTUVĖ pristato: Rytis Gervickas. 26 žvilgsniai

Kovo 16 dieną 18 valandą VDU Menų galerijos 101 „Menų virtuvėje“ (Laisvės al. 53, Kaunas) atidaroma jaunosios kartos fotografo Ryčio Gervicko fotografijos darbų paroda „26 žvilgsniai“. Ekspoziciją sudaro du fotografijų ciklai: „Kauno Ąžuolyne“ (2009-2011) ir „Skersgatviai“(2010).
 
Cikle „Kauno Ąžuolyne“ R. Gervickas pateikia visai kitokį, asmenišką požiūrį į Ąžuolyno parką. Užfiksuodamas medžių ir šviesos žaismą, kuriame gausu mistikos ir paslapties vaizdinių, jaunasis fotografas kuria fotografinį užburto miško naratyvą.
 
Tuo tarpu darbų serijoje „Skersgatviai“, pasižyminčioje skirtinga stilistine ir estetine raiška, matomos iš atsitiktinių urbanistinių / buitinės aplinkos objektų savaime susiformavusios kompozicijos, tarpusavyje į vientisą vaizdų ir šešėlių audinį supinančios skersgatvius ir juose esančius puikiai atpažįstamus elementus.
 
Rytis Gervickas (g. 1982 m. Kaune) 2004 metais baigė Kauno medicinos universitetą, visuomenės sveikatos fakultetą. Fotografine kūryba užsiima jau 10 metų. R. Gervicko darbai yra publikuoti žurnaluose F-stop, Blur magazine, taip pat Amerikoje leidžiamame Descry magazine vol 1 ir vol 2.
 
Paroda „Menų virtuvėje" veiks iki balandžio 25 d.