VDU menų galerija „101“

Myron Howard Nadel paskaita „20-21a. šokis: meninių idėjų raiška ir stilių įvairovė"

Į Vytauto Didžojo universitetą kovo 9-10 dienomis atvyksta buvęs Džiulijardo mokyklos ir vienos garsiausių pasaulyje modernaus šokio kompanijų José Limón mokinys Myron Howard Nadel.
 
Myron Howard Nadel – įvairiapusiškas ir įdomus meno pasaulio atstovas, kurio veiklą neabejotinai galima apibūdinti kaip daugialypę, kadangi darbas meninėje srityje betarpiškai susietas ir su akademine sfera. M. H. Nadel – buvęs šokėjas, aktorius, choreografas, Džiulijardo Mokyklos ir Kolumbijos Universiteto absolventas, įvairių JAV Universitetų profesorius, Šokių programos vadovas ir koordinatorius, knygos „Šokio Patirtis“, teigiamai įvertintos kritikų, autorius.
 
Pagrindiniai M. H. Nadel mokytojai buvo José Limón, Antony Tudor, Louis Horst, Lulu Sweigard ir Martha Hill. Nuo pat jaunystės M. H. Nadel buvo tiek profesionalus šokėjas, tiek aktorius. Per savo profesionalaus šokėjo karjerą yra šokęs Milvokio, Pitsburgo, Niujorko, Filadelfijos ir kitose JAV šokio trupėse, taip pat yra filmavęsis ir atlikęs vaidmenis televizijoje tiek JAV, tiek ir Europoje. Jo kurtą choreografiją buvo galima išvysti Milvokio, Merilendo Baleto teatruose, CBS televizijoje, taip pat Australijos ir Norvegijos šokio trupėse bei televizijose.  
 
Kovo 9d. 11.00-12.30 (Menų galerija „101", Laisvės al. 53): profesoriaus paskaita „20-21a. šokis: meninių idėjų raiška ir stilių įvairovė“
Kovo 10d. 11.00-12.30 (101 salė, Vytauto pr. 71): profesoriaus praktinis šokio seminaras.
 
Paskaita ir seminaras yra nemokami
Daugiau informacijos: a.auguleviciute@pmdf.vdu.lt